jmclynch0711
jmclynch0711 jmclynch0711
  • 03-12-2020
  • Mathematics
contestada

help neededddd:))))))....

help neededddd class=

Respuesta :

Dustbucket21
Dustbucket21 Dustbucket21
  • 03-12-2020

Answer:

Your answer is 3.

Step-by-step explanation:

I hope this helped.

Answer Link

Otras preguntas

Tyler baked 702 cookies he sold them in boxes of 18 after selling all of the boxes of cookies for the same amount of each he earned $136.50 what was the cost of
what is a volcano that is erupting or has erupted recently
The measures of two angles if a triangle are 23 degrees 67 degrees. is the triangle acute, right, or obtuse?
_______________________ item | cost | ----------------------------------------| pickles | $0.20 per oz. | bread | $0.75 per
What is the purpose of a usability test?
ky has 3 times more books than grant and grant has 6 fewer books than Jaime if the total combined number of books is 176 how many books does Jaime have
what is the highest unit price per kazoo
Alejandra can husk 8 ears of corn in 24 minutes. At this rate, how many ears of corn can she husk in 33 minutes? choices: 11 17 33 99 i think it is 99, just a g
why is hydrogen a light gas whilst iron is a heavy metal
True or False The people of Europe were interested in reading and writing prior to the Renaissance.