Respuesta :

Answer:

Step-by-step explanation:

Ver imagen tellerbe

Answer: The pack with the better value is the 4 pack!

$3.45/3 = 1.15 per bulb

$4.20/4 = 1.05 per bulb

Step-by-step explanation:

ACCESS MORE