Xtrz104
contestada

(50 POINTS FOR THE FIRST ANSWER)

At the grocery store, Savvanah notices that it costs $2.48 for 40 ounces of jelly. What is the unit price?

Respuesta :

Answer: 16.13

Step-by-step explanation: 40 divided by $2.48

Answer:

16.13 i believe

Step-by-step explanation:

ACCESS MORE