At a grocery store , the price of pumpkins is determined by how many pounds the pumpkin weighs. The price of a 20.6 pound of pumpkin is $ 6.25. Write an equation that can be used to determine the price of any amount of bananas based on the number of pounds they weigh. Explain the process