Respuesta :

Unit price = total price / total quantity

Unit price = 63.75 / 5

Unit price = $12.75

The unit price is 12.75 you take the number all the scarves cost (63.75) and divide it by the number of scarves (5) so 63.75/5= 12.75
ACCESS MORE