maddyu1030 maddyu1030 16-11-2020 Mathematics contestada PLS HELP! Shana is at the grocery store comparing two bottles of juice. The first bottle of juice is 16 ounces and costs $3.84. The second bottle of juice is 25 ounces and costs $4.50.Which bottle of juice is the better price? What is the claim???