Giannaromero303 Giannaromero303 30-10-2020 Mathematics contestada There are 32 fluid ounces in 1 quart. Megan buys a 2-quart bottle of juice for $3.20. What is the unit rate of the cost of the juice? Select all that apply. A $0.05 per fluid ounce B $0.10 per fluid ounce C $0.20per fluid ounce D $0.32 per fluid ounce E $1.00 per quart F $1.60 per quart