Respuesta :

Answer:

9.75 dollars

Step-by-step explanation:

13/4=3.25x3=9.75

Answer:

The answer is $9.75

Step-by-step explanation:

take $13 and divide by 4 to get the unit price, then you multiply by 3 to get what you want to know..

= $9.75

ACCESS MORE
EDU ACCESS