coolmase
coolmase coolmase
  • 29-10-2020
  • Mathematics
contestada

Find the unit rate $15.75 for 7 pieces of gum

Respuesta :

jazzyvelez104
jazzyvelez104 jazzyvelez104
  • 29-10-2020

answer 0.44 7/15.75

please give me brainist

Answer Link
Nathaniel2861401
Nathaniel2861401 Nathaniel2861401
  • 29-10-2020

Answer: 2.25

hope it helped I divided 15.75 by 7

Can I have Brainliest?

Step-by-step explanation:

Answer Link

Otras preguntas

Transforme em voz passiva: They don't speak English in this shop
Responde a las preguntas: ¿Cómo te llamas? ¿De dónde eres? ¿A qué te dedicas? ¿Tienes hermanos?
Passe para a voz passiva:- Kevin asked Dennis a question-Somebody Build the house last year-She gives him a box
Passe para a voz passiva:- Kevin asked Dennis a question-Somebody Build the house last year-She gives him a box
Passe para a voz passiva:- Kevin asked Dennis a question-Somebody Build the house last year-She gives him a box
Passe para a voz passiva:- Kevin asked Dennis a question-Somebody Build the house last year-She gives him a box
Transforme em voz passiva: They don't speak English in this shop
Responde a las preguntas: ¿Cómo te llamas? ¿De dónde eres? ¿A qué te dedicas? ¿Tienes hermanos?
Responde a las preguntas: ¿Cómo te llamas? ¿De dónde eres? ¿A qué te dedicas? ¿Tienes hermanos?
Responde a las preguntas: ¿Cómo te llamas? ¿De dónde eres? ¿A qué te dedicas? ¿Tienes hermanos?