A pizza shops sells pizzas that are 10inches (in diameter) or larger. A 10-inch cheese pizza cost 8$ .Each additional inch costs $1.50 ,and each additional topping costs 0.75 Write an equation that represents the cost of a pizza . Be sure to specify what the variable represents