yyy34 yyy34
  • 29-09-2020
  • Mathematics
contestada

Randy bought 4 candy bars for 4.28 what is the cost per bar

Respuesta :

copelandmimica
copelandmimica copelandmimica
  • 29-09-2020

1.07 PER BAR                  4.28 DIVIDED BY 4

Answer Link
sammy2908
sammy2908 sammy2908
  • 29-09-2020

Answer:

$1.07

Step-by-step explanation:

4.28/4= 1.07

Answer Link

Otras preguntas

Psalm 100 is located in the third book. True or False
how is major depression treatable??
Plz help me!!!!!!!!!
PLEASE HELP WILL GIVE BRAINLIEST TO CORRECT ANSWER PROLOGUE Two households, both alike in dignity, In fair Verona, where we lay our scene, From ancient grudge
What are all the parts of this organelle ?
dentify the percent, amount, and base in this problem. 75% of what number is 30?
What property of hot air causes it to rise and help it create convection currents?
(PLEASE ANSWER) For f(x) = 4x + 3 and g(x) = 9x find the
What is the fundamental rethinking of business processes to bring about dramatic improvements in​ performance? a. process analysis b. process strategy c. proces
Which of the following is characteristic of the second shift? It is unpaid housework women typically do after they come home from their paid employment. Unmarri
ACCESS MORE