3 folders cost $2.91 dollar sign . Which equation would help determine the cost of 2 folders? WRITE THE LETTER IN THE SPACE BELOW. see the file plz

3 folders cost 291 dollar sign Which equation would help determine the cost of 2 folders WRITE THE LETTER IN THE SPACE BELOW see the file plz class=