asantavares
asantavares asantavares
  • 02-09-2016
  • Mathematics
contestada

plums are priced at 3 for 35p how many can be bought for $2.10

Respuesta :

TrainerTips
TrainerTips TrainerTips
  • 03-09-2016
15 plums is bought for $2.10
Answer Link

Otras preguntas

unit rate for 219 in 3 min
A scientist finds what she thinks is a new species of rodent on a small Pacific island. However, some similar-looking rodents inhabit some nearby islands. She m
The sun produces ________ light , which is a combination of all the colors of light.
What type of organism A. Provides shelter B. Provides oxygen C. Removes carbon dioxide from atmosphere
Does anybody know the answer to these two questions ?
Why do people use note cards in research writing?
What's 454.895 rounded to the nearest cent?????? Please help me!! I just want to make sure I got the answer right.
is largest compompartive or superlative
How do you know to use GCF or LCM to solve a word problem?
What philosophy of social welfare believes that all citizens should have help as a social right?