Rita purchased a gallon of orange juice for $2.19, a loaf of wheat bread for $1.20, and a box of cereal for $3.25. How much money did Rita spend in all .

Respuesta :

Answer:

$6.64

Step-by-step explanation:

To find the answer add all of the values

2.19+1.20+3.25 = 6.64

Answer:

$7.04

Step-by-step explanation:

ACCESS MORE