Respuesta :

Answer:

2.04$

Step-by-step explanation:

unit price = Cost/amount you're buying

25$/12 muffins

25/12 = 2 + (1/25)

so 2$ and 1/25 of a dollar, which is 4 cents.

2.04$

Goodluck with your schoolwork/homework!

--------------------------------------------------------------

Apologies in advance for any errors/bad explanations.

Answer:

i feel numb i cant come to life livin

in a world so cold counting the days

ACCESS MORE
EDU ACCESS
Universidad de Mexico