A restaurant sells four combo meals. Jolly Meal, which cost $7, consists of 2 yogurt cups and 1 sandwich. The Special Meal, which is made up of 2 sandwiches and 1 yogurt cup, cost $12.50. Calculate the cost of the following combo meals if the charge for sandwiches and yogurt cups are the same for all combo meals.