aaaaaaaaaaaaaa72 aaaaaaaaaaaaaa72 19-05-2020 Mathematics contestada Bryan bought 10 daisies and 5 sunflowers. Each daisy cost $2 and each sunflower cost $5. Bryan had $12 left after he made his purchase. How much money did Bryan spend on the flowers? Which info isnt needed to answer this question?