josephgarrett5373
josephgarrett5373 josephgarrett5373
  • 01-05-2020
  • Mathematics
contestada

Can some help me pleas I don’t know

Can some help me pleas I dont know class=

Respuesta :

Аноним Аноним
  • 01-05-2020

Answer:

$0.78 for one bar

Step-by-step explanation:

2.34 divided by 3, is .78. that means the unit rate (how much for just one) is $0.78.

Answer Link

Otras preguntas

.84 is 1/10 as much as
What did the Anti-Saloon League call itself?
what is - x when x=12
milliliters in one liter
what is a meteor that hits the ground called
what country is the worlds leading grower and exporter of bananas
How was the israelites belief in God unique?
What is an organized procedure to study something under controlled conditions
A high-speed train traveled 2200 miles in 10 hours without making any stops through the countryside of a rural area of southern France. How fast did the train t
Solve for x. y=7x−7z−9
ACCESS MORE