Seudónimo Seudónimo 30-04-2020 Mathematics contestada which ones are unit rates 1. 15ft/1minutes 2.60 miles per hour 3.$12/2hours 4.6 bottles for 10 dollers 5. $23/1 hour 6. 40 pages in 3 ays