ybllamari ybllamari 21-04-2020 Mathematics contestada Chrissy went to the grocery store Thursday night and spent $22.54. She paid $3.22 for three fruit bars. The remainder of the food was for a party she planned to give on Friday night. How much did she spend on food for the party?