Respuesta :

Answer:

can you describe how much an apple and an orange costs?

Step-by-step explanation:

Answer:

if Noah has $10 to spend at the market then depending on the cost of apples and oranges would be weather or not he can get 7 apples and 2 oranges

Step-by-step explanation:

ACCESS MORE
EDU ACCESS
Universidad de Mexico