What is the unit rate for sukis scrumptious sushi?


A. $4.50 for 1 sushi roll
B. $9.00 for 1 sushi roll
C. $9.00 for 2 sushi rolls
D. $2.00 for 9 sushi rolls

What is the unit rate for sukis scrumptious sushi A 450 for 1 sushi roll B 900 for 1 sushi roll C 900 for 2 sushi rolls D 200 for 9 sushi rolls class=