A local specialty store sells two brands of yogurt. Brand A is a fruit yogurt that comes in a 12-ounce container for $2.88. Brand B is a fruit yogurt that comes in a 16-ounce container for $4.48. What is the difference in cost, per ounce, between the two brands of yogurt?