Stefan and Jenny are selling cookie dough for a school fundraiser.
Stefan sold 10 packages of chocolate chip cookie dough and 6 packages of oatmeal cookie dough for a total of $232.
Jenny sold 2 packages of chocolate chip cookie dough and 6 packages of oatmeal cookie dough for a total of $128.
What is the cost per package of chocolate chip cookie dough and cost per package of oatmeal cookie dough?