Answer:
$3.40 for 20 rolls. B
Step-by-step explanation:
First, you should find the unit price. So, divide .51 by 3, which equals 0.17. So, it costs $.17 for one sandwich roll. Next, multiply that number by 20, to get $3.40. So, it costs $3.40 for 20 rolls