Seudónimo Seudónimo 17-03-2020 Mathematics contestada WILL GIVE BRAINLIEST!!!! HELP ASAP! Sandra pays $11 for 2.75 pounds of cheese. What is the cost per pound? $0.40 $0.44 $4.00 $4.40