An electron with velocity v = 2.0 × 106 m/s is sent between the plates of a capacitor where the electric field is E = 200 V/m. If the distance the electron travels through the field is 1.0 cm, how far is it deviated (Y) in its path when it emerges from the electric field? (me = 9.1 × 10−31 kg, e = 1.6 × 10−19 C)