For a community bake sale, you purchase 12 pounds of sugar and 15 pounds of flour. Your total cost was $9.30. The next day, you purchase 4 pounds of sugar and 10 pounds of flour. Your total cost on the second day was $4.60. Find the cost of a pound of sugar and a pound of flour.