A proton is located at the point (x = 1.0 nm, y = 0.0 nm) and an electron is located at the point (x = 0.0 nm, y = 4.0 nm). Find the magnitude of the electrostatic force that each one exerts on the other. (k = 1/4πε0 = 9.0 × 109 N ∙ m2/C2, e = 1.6 × 10-19 C) A) 5.3 × 10-18 NB) 5.3 × 108 N C) 1.4 × 10-11 N D) 5.9 × 10-15 N