Highway 151 Inc. can further process 2,500 pounds of Product C to produce Product M. Product C is currently selling for $36 per pound and costs $14 per pound to produce. Product M would sell for $47 per pound and would require an additional cost of $9 per pound to produce. What is the differential Total Net Revenue of producing Product M?