Respuesta :

So first, you find the cost for 1 muffin. To do that, you divide 3.60 by 4.

You get 0.90.

Then you multiply that by 6.

You get 5.60.

The answer is 5.60

And the answer to this question would be 5.40
ACCESS MORE