angel3456 angel3456 17-06-2019 Mathematics contestada mother bought 6 3/4 kg of hotdog and 5 1 /3 dozens bread rolls.hotdogs cost 160pesos per kilogram and a dozen of bread rolls costs 25pesos how much did she spend in all?