(Table: Optimal Choice of Milk and Honey) Look at the table Optimal Choice of Milk and Honey. The price of milk is $2 per gallon, and the price of honey is $4 per jar. Hal's income is $16. If he spends all of his income on honey, the most he can buy is _____ jars, and his total utility will be _____. 4; 22 8; 240 6; 204 4; 152