Joy wants to buy strawberries and raspberries to bring to a party strawberries cost $1.60 per pound and raspberries cost $1 .75 per pound. if she only has $10 to spend on berries which equality represents the situation where she buys x pounds of strawberries and y pounds of raspberries ?