dankmemer6
dankmemer6 dankmemer6
  • 29-11-2018
  • Mathematics
contestada

Please help me with this one PLEASE

Please help me with this one PLEASE class=
Relax

Respuesta :

connorjl1218 connorjl1218
  • 29-11-2018

Answer:

969.03 dollars

Step-by-step explanation:

multiply the original price by 0.0975 then add that number to the original price.


Answer Link

Otras preguntas

Something divided by 4= 9
Select all the statements for which y=17/10. 21/10 more than y is 19/5. 34/5 less than y is -51/10. 15/2 more than y is 29/5. 18/5 less than y is -53/10.
why was the polis called the framework of Greek life
How many times does 4 go into200
Write an equation for the line perpendicular to y=2x 4 that contains (3, -2)?
Find the discriminant of the equation. x^2 + 3x - 4 = 0
which is a reason democracy failed following most latin american revolutions
What evidence suggests that the Tainos were not annihilated and to some extent still exist today?
Which rate is the best deal for a box of cereal? A. $4.29 for 24 ounces B. $3.49 for 18 ounces C. $6.39 for 39 ounces D. $2.49 for 14 ounces
In the electron cloud model of the atom,an orbital is defined as the most probable of what?