franklinfranklin2005 franklinfranklin2005 30-10-2018 Mathematics contestada you want to buy three loaves of bread that cost $1.50 each and a jar of peanit butter that $4. a jar of jelly is $2.75, but you don't need any jelly. you have $10 how much money you have left