Lydiaxqueen
Lydiaxqueen Lydiaxqueen
  • 21-10-2018
  • Mathematics
contestada

Please answer if so thank you :)

Please answer if so thank you class=

Respuesta :

pielovercherry27
pielovercherry27 pielovercherry27
  • 21-10-2018
Not completely sure But I think the answer is the first one.

Correct me if I'm wrong.
Answer Link

Otras preguntas

Midge baked 6 cookies and 4 brownies. Midge only has enough ingredients to bake at most 25 cookies or brownies total. Let x represent the number of more cookies
I'm confused and don't know how to solve
Newsela a year in review what happened in the news how does the section a new US president relate to the section protest
What is the simple subject in the sentence "Class, read the short story beginning on page fifty-two tonight?"
How does the high specific heat of water help maintain the temperature of earth?
what did Columbus call the people he met in America's Indians
Which statement best illustrates Siddhartha Gautama’s view toward wealth? Gautama wanted to help others through his wealth. Gautama was embarrassed by his wealt
El sábado (haber) una fiesta sorpresa para elsa en mi casa. sofía (hacer) un pastel para la fiesta y miguel (traer) un flan. los amigos y parientes de elsa (ven
The local bakery has an offer on rye bread at the end of the day. It sells 20 loaves of rye bread for $10. What is the unit price (price per loaf) of rye bread?
Carlos and his friend decide to take a cab to the mall. The cab ride comes to $12.75.