daltonduh4542 daltonduh4542 27-04-2024 Physics contestada You are standing at x=9.0 km. Lightning bolt 1 strikes at x=0 km and lightning bolt 2 strikes at x=15.0 km. Both flashes reach your eye at the same time. Your assistant is standing at x=5.0 km. What is the time difference?