A doughnut shop sells a dozen doughnuts for $7.95. Beyond the fixed costs (rent, utilities, and insurance) of$165 per day, it costs $1.45 for enough materials (flour, sugar, and so on) and labor to produce a dozen doughnuts. The daily profit from doughnut sales varies between$400 and $1200. Between what numbers of doughnuts (in dozens) do the daily sales vary?