A deli sells small, medium, and large box lunches. Each can of soda costs $1 and each bag of chips costs $1. Each sandwich costs s dollars. Some customers buy box lunches, and some customers buy items separately. Michelle buys 6 sandwiches and 2 sodas. Her total cost is 6s + 2.Michelle claims that even though she bought her items separately, her total cost will be the same as Beyunka’s total cost. Explain why Michelle is incorrect.