Three identical units of merchandise were purchased during March, as follows: DateSteele PlateUnitsCost Mar. 3Purchase1$ 830 10Purchase1840 19Purchase1880 Total3$2,550 Assume that one unit is sold on March 23 for $1,125. What is the ending inventory on March 31 using LIFO