usernameanew usernameanew 19-05-2023 Mathematics contestada You have made 40 soap bombs. Your total cost to create those 40 items was $24.50. You plan to set the sale price to $4.99 for a set of 6 soap bombs. What is the unit price of one package of soap bombs?