lindsey and a few of her friends wanted to have a pizza delivered to her home while they studied for Mid-Terms exam. If the pizza has 8 slices and the total cost was 30.80, how much should lindsey ask her friends to pay for each slice?
If you can please show a pic of the example need help for test