A warehouse store sells 5.5-ounce cans of tuna in packages of 5. A package of 5 cans costs $10.45. The store also sells 4.5-ounce cans of the same tuna in packages of 8. A package of 8 cans costs $12.96. The store sells 3.5-ounce cans in packages of 4 cans for $4.76. Which package is the best buy? find the one with the smallest unit rate!!!