Mark lost his receipt from the store so he doesn't remember how much bananas and apples cost. He knows he purchased 9
bananas and 6 apples for $21 on his first visit. On his second visit he knows he purchased 7 bananas and 3 apples and the
cost was $13. How much does a single banana cost? How much does a single Apple cost?