lemons are sold in bags of 6 lemons for $4. if you bought 24 lemons, how much would you spend? write a ratio of 6 lemons to the cost of 6 lemons in $ and what is the unknown value you're looking for. (ik this is simple math its bc my head hurts and im doing it for my lil brother )