Peaches cost $4 for a 7-pound bag. If grapes cost 15% less per pound and oranges cost 35% more per pound than peaches, which of the following could be the price per pound of grapes and oranges?
A. Grapes are $0.43 per pound and oranges are $0.82 per pound
B. Grapes are $0.48 per pound and oranges are $0.77 per pound
C. Grapes are $0.57 per pound and oranges are $0.77 per pound
D. Grapes are $0.38 per pound and oranges are $0.87 per pound