Для кола,зображеного на рисунку задано:
R1= 2кОм;
R2=4кОм;
R3=4кОм;
Е=12В;
Ri=2кОм.
Знайти:
-значення вхідного струму;
-значення напруги U12;
- повну потужність;
- корисну потужність;
- коефіцієнт корисної дії (ККД).
