Heady
Unit Rates for Ratios with Fractions Part 1-instruction-Level G
Jojo paid $6 for pound of cheddar cheese. She wants to know the price of 2 pounds of
the cheese.
What is the price per pound?
S
per lb
Min
DONE
A

Respuesta :

ACCESS MORE